top of page

Sır-ül İlim

Rüzgar Ağaçlar

İLM-U HAVAS - İSM-ÜL HÜKÜM - İLM-U ZUHUR İLE BAKIM SAYFASI

İSM-ÜL HÜKÜM İlmi Bir evliya torununun bizi ilim konusunda ziyareti ile TEVAFUK etti. Bize ilmin 1 kapısını anlattı biz üzerinde çok çalıştık ve bunu 5 kapıya çevirdik. 7 kapı olunca bu ilimde 7. Zuhurat tamamlanacak sırrın sırrına vakıf olacağız inşaÂLLAHU RAHMAN

İnsanoğlu üzerindeki alametlerin tezahür etmesi Ebced değerlerindeki her bir hurufati kapsadığı gibi kişinin değerlerine tekabül eden sayının hükmünde, mahlukatın kişi üzerinde baskı kurarak tezahür ettiğini söyleyebiliriz.

 Misalen Harun ismini ele alalım. 

Ebced değeri 262'dir 5 hurufat  vardır, her 5 er hurufata düşen rahmani veya şeytani sayısı kişinin amellerinin niteliğine göre üzerindeki alametlerin olumlu veya olumsuz olduğunu bizlere göstermektedir.

Ebced değerlerindeki her bir hurufat 5 hükme intikal eden alametler ile sirayet eder. Kişilerin maneviyat bağlantısının bozuk olması kişiye saldıran mahlukatın tesiratını göstermektedir.

Review andOrder!

Yani bu kişi Cinni ve Nazar hükmünün isabeti ile 7 defa Hastalık geçireceği anlaşılmaktadır. Cinni saldırısında ve Nazar hükmünde kaza ve bela gizlidir. Buruda hakimiyet noktasında Cinni Hükmü mevcuttur. Ama deger hükmü Nazarı işaret etmektedir.

Bu kişi insanları etkileyen bir alamet taşır. Bu hal nazari ve Cinni lerin nazarı ile kişiyi helakâ Sürükleyebilir.

Bakım için; 

  • Whatsapp

+90 536 059 24 54

Soy isminizi kesinlikle yazmayınız.

(gün, ay, yıl)

İletiniz Alındı

bottom of page