top of page
Rüzgar Ağaçlar

İFFETİNE SAHİP ÇIKAN KADININ SUÇU NE?

Güncelleme tarihi: 7 Haz 2023İffetine, namusuna düşkün değerli hanım kardeşlerim, ablalarım, bacılarım;

Bizler bilmekte, görmekte ve şahit olmaktayız ki, namusuna sahip olamayan iffetsiz kadınlar yüzünden çok zorluk çekmektesiniz, kendisinin veya erkeğin evli olup olmadığı dahi umurunda olmadan zinaya pisliğine bulaşıp yuvaların yıkılmasına, aile temellerinin bozulmasına, çocukların ana ve babadan kopmasına sebep olan iffetsiz, ar perdeleri yırtılmış bu kadınlar sizlerin haklarını çaldıklarını bize yazarak veya arayarak beyan etmektesiniz. Bizler bunun farkında, bilincinde ve dahi bu konuyu her platformda dile getiren biriyiz.

İffetine sahip çıkan kadının SUÇU NE?

Neden iffetsiz evli kadınlar, evli erkeğin yuvasının yıkılmasına sebep olsun ki? Hem ALLAH CC'un LANETINİ üzerimize çekip hem de toplumun İSLAM yaşantısına balta VURAN bu LANET ( Evli kadın Zinası) acilen son verilmelidir.


Sözde kadın hakları için kurulan bazı KADIN DERNEKLERI yuvaların toparlanmasını değil aksine yıkılması için nefisleri zorlamaktadır. MÜMIN bir erkeğin ISLAMIN emir ve yasaklarına uyan eşine, değil el kaldırması bir karıncayı dahi incitmeyeceğini bilmekteyiz, demek ki bu kadın dernekleri ISLAM üzere yaşayan aileler için değil ISLAM DIŞI yaşayan ailelerin (alkolik, esrar vb maddeler kullanan ve inançsız ) evliliklerde KADINA ŞIDDET Olaylarından vuku bulmuştur.

Peki burada İMAN EHLI olan ailelerin SUCU NE?

Evet İFFET ve NAMUSUNA düşkün hanımlar Onlar nasıl ki SIYASET ICINDE ISLAMA AYKIRI bir düzen oluşturup Dinim ISLAM diyerek AVRUPA ya göre uygulamaları oluşturuyorlarsa, SIZDE IMAN EHLI KADINLAR için IFFET DERNEGINI kurun, Bize değil CIMERE yazın KADIN VEKILLERIN yanına gidin ve HAKKINIZI oralarda arayarak durumun vahametini bildirin. Onların oyu varda SIZIN YOKMU...?


ISLAMA göre EVLI KADIN ZINASININ 4 ŞAHİT OLDUĞU TAKDİRDE CEZASI Bellidir, şimdi Milyonlarca Şahit oluyor Cezası yok? Sosyal Medya sapkınlıklarına Cezai MUEYYIDE getirilmelidir. Yahudi'yi dost edinmeyin AYETI CELILESI ışığında ALLAH CC ipine sarılmalı ve bu doğrultuda bir sistem kurulmalıdır...


Zira ÜLKEMIZ üzerindeki TALIHSIZ olağan üstü belalar bu şekilde BERTARAF edilecek kanısındayız...
Kommentare


Diğer Yazılar

bottom of page