top of page
Rüzgar Ağaçlar

İHLAS VE SAMİMİYETLE BAŞLAYAN HER İŞİN SONU HAYIRDIR İNŞAÂLLAH

Güncelleme tarihi: 7 Haz 2023İhlas ve samimiyetle başlayan her işin sonu hayırdır inşaÂLLAH.

Şer olmadığı takdirde, yapacağınız iş veya amele güveniyorsanız başarı kaçınılmazdır.

Manevi hastalıklarınız için, Şifa vesilesi bulduğunuzda eğer Namazları terk varsa, bu size şifa değil, aksine derdinize de dert olur.


Düşününki kişi ALLAH CC'ün Rahmetinden değilde, şifacinin yazdığı terkipten medet umarsa bir kişi, ŞİRK batağına sürüklenmiş, Şeytana arkadaşlık yapmaya başlamış demektir.


Siz siz olun ALLAH CC ayetleri bizi kurtarır derken ayeti ayet ile vurmayın, Zira namaz kılmakta Farzdır, Emirdir, hükümdür, Namazın terki bedene ve ruha zaten derttir.


İLİM insanı sizin RIZAİLİLLAH makamına varmanıza vesile olmak için çalışmalı ve uğraşmalıdır. Zira siz İLİM insanını sadece tedbir olarak görmelisiniz, Siz RIZAİLİLLAH MAKAMINA varmaya çalışmazsanız şifayı beklemek ve istemek ahmaklıktır, siz tedbirinizi alın, çünkü Tedbir sünnettir...


Amellerinizi ve niyetinizi düzeltiniz, eğer şifa istiyor ve bekliyorsanız, Namazlarınızı kılınız, Akşam namazı sonrası EVVABIN namazı, Yatsı namazı sonrası Hacet namazı, TEHECCÜT namazı, Sabah namazı sonrası kerahat geçincede Kuşluk namazlarınıza 40 GÜN eksiksiz devam edip Devamlı suretle ESTAĞFİRULLAH ve SELATU SELAM getiriniz.


İLİM insaninin Size yazdığı da AYETI CELILE'den başka birşey değildir ve olamaz da, Sizi Maddi ve Manevi sıkıntılardan kurtaracak olan yanlız ALLAHU AZIMU ŞANdır, KİMKİ İLİM insanından ŞİFA beklerse ,şifa ver bize derse, O ŞİRKE duçar olmuş ALLAH CC'e savaş açmış demektir...


İLİM insanları sadece VESILE olabilir, şifa da, TAKDİR MAKAMI yalnız ALLAHU AZIMU ŞAN'ındır.

ALLAH CC ol derse Şifa olur, Ol derse dert olur... O OL ( KÛN ) Dedi mi olmazlar olur KAİNATLAR vücut bulur.

Bu böyle biline böyle amel edile inşaÂLLAH...
Comments


Diğer Yazılar

bottom of page