top of page
Rüzgar Ağaçlar

KEHANETLERİ ANLATMAYA ÇALIŞIYORLARBazı tv kanallarında siyonizmin insanlar üzerine oynadığı alamet ve KEHANETleri anlatmaya çalışıyorlar. Bunlardan biride 2024-25 tarihlerinde vizyona girecek  diriliş filmi ile sahte Mesih'in çıkacağını iddia ediyorlar.


Sahte Mesih oyunları 15.07.2016 tarihinde ALLAHUAZIMÜŞŞAN'ın tuzaklarını bozması ile son bulmuştur. 2024-25 yılında Zuhur edecek olan Mehdi A.S nin zuhrudur. Bu oyunlarıda gerçek Mehdi A.S mı sahte Mesih göstergesi ile yine tersini zerk ederek yanıltma yöntemi uyguluyorlar.


15 ayın yarısıdır. 7 rakamı şeytanın temsilgahıdır. 7 kat yer altını temsil eder.

2016 da tarihinin sırrıda 15.günün sonunda 16.günü Mesih ile uyanacaksınız alametini haber vermektedir. Sabah horoz sesi ve sirenlerin çaldığı reklamlarda ise  bunu haber verdiklerinin ifadesini taşıyordu.


Bundan öncede harp teknolojisi ile vukû bulduğu söyleyen, yeryüzündeki afetlerin zuhur etmesi ve simpsonlar çizgi-filmi ile bunları ifşa ettirilmesinin sanılmasıda, bir yön şaşırtma ve siz daha ÇOCUKSUNUZ siz ancak bizim yaptıklarımızı çocuklar gibi çizgi-film seyreder gibi seyredersiniz manasını taşımaktadır. Yani burada ALLAHU AZIMÜŞŞAN'ın kudreti ile olan afetleri kendilerinin yaptırdığını ifşa olmuş gibi gösterip Müslümanları ŞİRK batağına sokma gayesi taşıyordu. Bu afetleri makinalarla biz yapıyoruz kudret ve hakimiyet bizde  düşüncesini beyinlere zerk ederek Müslümanları ŞİRKE düçar etmeyi başardılar.


Onlar aramıza sahte Mesih de koydular, konsey sözleşmeleri ile İSLAMA savaşta açtırdılar, ALLAHU AZIMÜŞŞAN'ın emir ve yasaklarının özgürlük ifadesiyle yasakları serbest, serbest olanları yasaklattılar, Hz Havva anamızın zaafını kadınlara yansıtıp, onları anahtar olarak kullandılar. Kadını koruma projesi adı altında ilahlaştırarak cennetten de attırdılar. Erkeğide kadına uymasını bir takım sözleşmeler ile baskı altına alarak Adem A.S gibi Cennetten de attırdılar. ( Yani kadındaki O itaatsizlik zaafını kullanıp özgürlük ve koruma projesi adı altında gereğinden fazla serbest bırakılarak erkekleştirme eğilimini gerçekleştirdiler. Erkeğide kadının hakkını koruyoruruz diyerek kadınların önünde itibarsızlaştırdılar.) Böylece kadınlar  evli veya bekar fark etmez özgürlük adı altında  istediği kışı ile yatıp kalkacak fakat ne babası ne abisi birşey diyemeyecekti. Böylece erkekler DEYYUS yanı DOMUZ laştırılıp toplum ahlaki çökertilip ALLAHU AZIMÜŞŞAN'ın laneti üzerimize yağdıracaklardı.


Bütün PROJELERDE başarılı oldular. AHLAK biterse Adelet biter, Veledi Zina artar, Evlilikler son bulur, Zülüm artar bu esnada Ekonomi de çöktü mü tamamdır TOPLUM çöker Şeytan Aleyhilane'nin planı son hızla işliyor.


Bunun içinde İSLAM ülkelerinde zulmü artırır temsili İSLAM ÜLKESINE yığılmalarını sağlayarak iç karmaşa çıkarırlar. Bir Gözlerine batan Ülkelerin çöküşünü seyrederek bakire kızların kanını ve... İçerek ve yaparak güçlerine güç katarlar.


Sözde zulüm gören boşanan kadın başına, erkeklikten kadınlığa geçen kişi başına, Ülkeyi karıştıracak mülteci kişi başına, Din anlayışına muhalif her sistem başına para karşılığında gizliden ALLAHU AZIMÜŞŞAN ve RESULULLAH S.A.V EFENDİMİZ 'e savaş açtırarak gizli gazap perdesini açtırırlar... Sonra ALLAHU AZIMÜŞŞAN'IN gazabı TEZAHÜR edince makinalarla çizgi film ve kitap, filmler aracılığı ile dalga geçerler...Comments


Diğer Yazılar

bottom of page