top of page
Rüzgar Ağaçlar

KURAN-I AZİMÜŞŞAN İTİBARINI GERİ İSTIYOR


Rasmus Paladus denen kâfir dese ki; Siz Müslüman olduğunuzu söylüyor ALLAH ve Muhammed Peygambere İMAN ettiğinizi iddia ediyorsunuz, ama Kuran da Zina ya yaklaşmayın diyor siz zina yapıyorsunuz, Evli kadın zina ederde 4 şahit olursa recm ve başka cezaların olduğu yazıyor, Sizde evli kadın evli erkekle birlikte oluyor birde zina çocuğu yapıyor, oda yetmiyor tv lerde milyonlarca kişi bunlara şahit olduğu halde  bırakın cezayı adına özgürlük diyorsunuz, hiç bir ceza yok, Kuran da eşcinsellik lanetleniyor yasak diye yazıyor, Sizde özgürlük adı altında oda serbest cezası yok vs vs vs...


Hadi ben Rasmus Paladus size göre Kafirim ALLAHA ve Muhammed Peygambere inanmıyorum Kuranı eziyorum. Ama siz İMAN ettiğinizi Söyleyip Kendi Kutsal Saydığınız Kurana, ALLAH'A ve Peygamberin emirleriyle kendiniz Uymuyorsunuz oda yetmiyor Savaşıyorsunuz. Ben Kuranı eziyorum da peki sizin yaptığınız nedir? Dese acaba bunlara sebep olanların cevabı ne olur ?


Acilen Evli kadına 15-20 yıl arası hapis cezası, Evli ilken başka birinden veledi zinası varsa idam veya ömür boyu hücre cezası, Eşcinseller için Bir Paranormal rehabilitasyon merkezi kurulup bizim söyleyeceğimiz ayetler adedince okunup, tılsımlar, bazı ritüel teknik işlemler ile 41 GÜN uygulanmalıdır.


Sosyal medyada yapılan sapıklıklar durdurulup 10 yıl HAPİS cezası uygulanmalıdır vs...


Artık Serbestlik (Fasik ve münafikların ifadesiyle Özgürlük ) Dönemi BİTTİ.

GÖK KAPILARINDA AFET HAZNESI AÇILDI

ÇOK YAKINDA GÖK YÜZÜNDE BÜYÜK BIR SES TEZAHÜR edecek. GÖK KAPISININ HADİMI HEYBETLE YA KAHHAR  diye haykıracak.


7.Ay .ve 2024 de Pazar günleri olacak hadiselere hazır olun.


Diyorsunuz ki peki bunlar gerçekten olacak mı ? Bizde her şeyin doğrusunu ALLAHU AZİMÜŞŞAN bilir diyoruz...


ANCAK BUGÜNE KADAR HANGI ZUHURATI YAZDIKTA OLMADI ?
GÖNÜL ALEMI KIMLERE AÇIK BİLEN VARMI ?


Commenti


Diğer Yazılar

bottom of page