top of page
Rüzgar Ağaçlar

KURAN-I AZİMU ŞAN BİR KAPI, AYETİ CELİLELER İSE ANAHTARIDIR

Güncelleme tarihi: 7 Haz 2023KURAN-I AZİMU ŞAN bir kapı, Ayeti Celileler ise anahtarıdır. İhlas ve samimiyet ile BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ayetini lafz eden bir Zaâtın açamayacağı hiç bir kapı yoktur. Zira Besmele-i Şerife her kapının anahtarıdır.

Lakin günümüzde adalet terazisinin bozulması, Zalimin Mazlumdan daha güçlü hale konulması, Sapıklık ve sapkınlıkların artması ile ALLAH CC 'ün VELİ kulları haricinde kimse Besmele-i Şerife ile kapıları açamaz duruma gelmiştir.

KURAN-I KERİM bedene ve ruha şifadır, hayır işlerinde okuma ve yazma ile amel edildiği takdirde ALLAH CC'ün izni inayeti ile muvaffakiyet ve şifa kaçınılmazdır.


Sizler için gece çalışmalarımızda öyle Zuhuratlara nail olduk ki ELHAMDÜLİLLAH bunları TEZAHÜR ( KARANLIKTAKİ YÜZ) adlı kitabimizda paylaşacağız. Yalanların GÜN yüzüne çıkması için, EŞINIZIN, DOST bildiğinizin, ORTAĞINIZIN, EVLENMEK ISTEDIGINIZ KIZ veya Erkeğin vs. gibi size karşi yaptığı ve yapacaği kötülüğü itiraf etmesini sağlayacak GÖZ ÖNÜNDE BASIRET BAĞLAMASI ile size şaibeli ,tezat ve çelişen cümleler kurarak kendini ele verecektir.


Bu işlemler tarafımca denenmiştir ve mücerreptir, Yapılması gereken yazacağımız AYETI CELILELERIN kişi yanında iken içinizden okuma yöntemi ile veya Fotoğrafına okuma yöntemi ile gerçekleşir. Bu sadece MAZLUMUN hakkını korumak adına yapılabilir.

Mubah bir işlemdir...


Comments


Diğer Yazılar

bottom of page