top of page
Rüzgar Ağaçlar

PEYGAMBERLER YAŞADI NUZÛL OLDU, VELİLER YAŞADI USUL OLDUÜveys diyer adı ile Veysel Karani Hz Kidduse Sirrihu RESULULLAH S.A.V Efendimizi görmeden sevenlerinaynasıdır. Nasil ki O mübarek RESULULLAH S.A.V EFENDIMIZI görmeden sevdi ise, ilâhi aşk ile yandı ise  bizde görmeden sevmesini Veysel Karani Kuddüse Sırruhu Hz lerinden öğrendik.


Erzurumlu İbrahim hakkı Hz yıllar boyu nefsi ile konuşup üzerindeki alametleri Kitaplarina yansıtan bir aynadır. Maneviyat aleminde bazı sırların SIR-ÜL Sükûtuna varan alimlerde bazı Hâl ve Gâl durumlarını tezahuren yaşar ve insanlığın faydasına sunmak için amel eder. Bu zââtlar nekadar da zor alemlerde, zor imtihanlardan geçse de vaz geçemezler çünkü yazmak zorunda tutan bir güç vardır.


Imami Gazali Kidduse Sirrihu Hz Tıbbi beden ve Ruh tezahürünü Takva ile yaşamış ve insanlar faydalansın diye hem insanlara Tibbi beden ve Ruh şifasina nail olmuş hemde bu İLMİ kitaplarına aktararak ayna olmuştur.

Muhyiddin-i Arabi Kidduse Sirrihu Hz Mana ilmine Maddeyi Madde ilmine Manayı katarak ve bunları kitaplarına aktararak yıldız,gezegen ve unsurların insan üzerindeki bağlantılarına ayna olmuştur. Bediüzzaman Said nursi Kidduse Sırrıhu Hz Mana ilminde yüksek mevkilere intisap edip bedendeki değişimleri ve dünya halinin sadece bir imtihani aliye den olduğunu anlatarak ve kitaplarına aktararak ayna olmuştur.

Bizimde yaptığımız, 22 yıldan beri bu alametleri araştırıp içlerine girerek bedende ve ruh da Takva 'nin insan bedeni ve Ruhtaki TEZAHÜR lerini, Şeytani Hal 'ın bedendeki ve ruhtaki değişimlerini kendimizde yaşayarak sizlere gerek anlatarak gerek kitaplarımıza aktararak ayna olmaktan ibarettir. Şeytani halde Çok garip alametler yaşadık ve yazdık.Rahmani Halde çok garip alametler yaşadık ve yazdık. Size Meyve vermeye çalışırken kendi Hayatlarından ödün verenlere yapılan zulüm Alemi Maşriģi dahi gazaplandırır. İlim insanlarına atılan çamur ve şer ifadeler 7 şecere-i HELAK eder...

Size HAK İLMİ ile yaklaşıp Dünya ve Ahiret saadetiniz için Hayatlarını Perişan Eden İLIM INSANLARINA duamı etmeli yoksa taşlamamalı? Tabiki HAK ILIM ILE YOLA ÇIKANIN  DOSTU ALLAHU AZIMÜŞŞAN ve RESULÜ KİBRIYA HZ MUHAMMED MUSTAFA S.A.V EFENDİMİZ dır. RIZKINA da kefildir...Kimse 3 kuruşluk dünyalık için ALİMLERİ rızk ile korkutmaya kalmamalıdır.Comments


Diğer Yazılar

bottom of page