top of page
Rüzgar Ağaçlar

SOSYAL MEDYADA BEĞENİ TAKİP DÜRTME İLİŞKİ DURUMLARI NEYIN TEZAHÜRÜDÜR?Bu durum nefsi emmarenin 7. kapısı olan RİYA yani GİZLİ ŞİRK alametinin başlatılması için başta İSLAM dini olmak üzere bütün dini inançlara savaş açma gayesi ile oluşturulmuş Şeytanın en büyük tuzağıdır.


Insanların birbirlerini ve paylaşımlarını beğenmesi ile başlayan zamanla kişinin fazla ilgi görmesi ile kişinin kendini diğer insanlardan üstün görmeya başlaması vukû bulunca şeytanın ( Siyonizm -İllumunatinin ) ilahlaştırma projesi tamamlanmış oluyor.


Dürtme ve ilişki durumu da insanların akıllarında devamlı suretle cinsellik dürtülerinin harekete geçmesini sağlayarak  ,kişilerin birbirlerine karşı cinsel arzu ve istek duymalarının oluşturulma projesi dır. Bu sayede fake hesapları da işin içine alıp  hilede katarak insanları sapıklığa sürükleme TEZAHÜR üne muvaffak olmuşlardır. Kendini akıllı sanan insanoğlu bilmezki FAHRI KAINAT FAHRI ALEM HZ MUHAMMED MUSTAFA S.A.V EFENDİMİZ den sonra yaratılan en zeki mahlûk ŞEYTAN ALEYHİ LANE dir. Sizin aklınız SEYTANIN aklına, tuzağına ermez .Erse idi sapıklığı meşrulaştıran her türlü lanet eyleme karşı çıkardınız.


Bu hileleri bildiğimiz için SİTEMIZDEN TAĶIPÇI ve BEĞENİ butonlarını kaldırdık. Çünkü O melun ALİMLERDEN daha zeki olamaz onun gücü Ahmağa, asalak gibi yaşayanlara, avamlara yeter, bizlere gelince zorlanır, Ondandır ki bizi rezil etmek için İNSANLARIN karınlarına girip Bizim üzerimize salmaktadır. Sorun değil ALLAHU ALEM hepsinin üstesinden geliriz inşaÂLLAH-U RAHMAN...Comments


Diğer Yazılar

bottom of page