top of page
Rüzgar Ağaçlar

ZUHURATLARALLAHU AZIMÜŞŞAN'ın Hikmetinden Sual olunmaz  bize olacak hadiseler 1 yıl önceden haber edilirken , Hadisenin olacağı hafta da tekrar bilgisi verilmesine Kehanet de diyebilirsiniz ,keramette diye bilirsiniz  gerçek olan şu ki olacak hadiseleri önceden bilmek Gayb'a girer gaybı da yanlız ALLAHU AZIMÜŞŞAN bilir .Lakin gönül aleminden bir şekilde bize Zuhur ediliyor.1.Kehanet ( Keramet - Alamet )

1.ZUHURAT


Şöyleki; Sayın Devlet Başkanımızın 40 yaşında alametlerinin başladığını yani HAN olduğunu 63 yaşında Başkan olacağını sonrasında başka Hükmü-l Muvaffakin tecelli edeceğini TEZAHÜR etmişiz hadise vuku bulmuştur. Ve ALLAHU AZIMÜŞŞAN'ın izni Keremi ile Hukm-ül Muvaffak tecelli edecektir.


2.Kehanet  ( Keramet - Alamet )

2.ZUHURAT


Daha korona illeti Ülkemizde vukû bulmadan 3 ay önce Ülkemizde örgürlük adı altında cinsel sapkınlıkların ,evli kadın zinasının, yasaklanmadığı takdirde ,avrupa konseyi sözleşmesi fesh edilmediği takdirde ,adelet terazisinin haklı -haksıza göre değilde güçlü güçsüze göre tecelli ettiği devam ettiği takdirde  Depremlerin ,sel baskınlarının ,Bulaşıcı hastalıkların Vukû bulacağını yazdık. 3 ay sonra Korona belası Ülkemizde  TEZAHÜR etti.3. Kehanet  ( Keramet - Alamet )

3.ZUHURAT


Daha Yeniden Refah Partisi siyasi alanda boy göstermemişken 4 yıl önceden ; ALLAHU ALEM bir değişim 2020 de zuhur edecek.40 yaşında bir İsim gelecek 2021 de REİS ile birleşecek 2022 de bu koalisyon güçlenerek 2023 de DÜNYA 23 yıl TÜRKİYE den yönetilecek diye yazdık ALLAHU AZIMÜŞŞAN'ın verdiği İLME hamd olsun ki 2023 de ERBAKAN ile Kualisyon kuruldu.
4. Kehanet  ( Keramet - Alamet )

4.ZUHURAT


1 yıl önceden 11 il veya ilçede 7 şiddetinde deprem olacağını haber etmişiz Olacağı hafta da haber niteliği taşıyan bilgisini vermişiz saatini de yazarak ertesi günü Zuhur ettiği  ne yazıkki  TEZAHÜR etmiştir.5. Kehanet  ( Keramet - Alamet )

5.ZUHURAT


Mahmut Efendi Hazretleri Kuddüse Sırruhu rahmeti rahmana intikal ettiği vakit oluşan kalabalığın bir keramet olduğunu ve REISI CUMHUR 'un Onun Tabut-u Şerifini  sırtına alması ile DEVLET-İ ALIYE 'nin Beka mücadelesinin REISI CUMHUR'a arz edildileceğini şu sözlerle ifade etmişiz ; ALLAHU AZIMÜŞŞAN'ın dostuna gösterdiğin tevazuen-el vefa alemi manada dahi aşkı TEZAHÜR eyledi.Sen sırtına aldın taşıdın ya REIS bu Ümmet seni Sırtından indirmeyecek .ALLAHU ALEM muzafferiyatın Mübarek olsun Ey DEVLET-İ BEKÂ...Ve bu Zuhurda TEZAHÜR etmiştir ELHAMDÜLİLLAH...


6. Kehanet  ( Keramet  - Alamet  )

6.ZUHURAT


14 MAYIS ve 28 MAYIS seçim öncesinde ilmin tecellisi ile  artı - eksi ( Galip - Mağlup  )

İşlemi ile REISİ CUMHUR 'un Muzaffer olacağını bize Zuhur edilmiş ve ALLAHU AZIMÜŞŞAN' in izni ile  Muvaffakiyet yine hasıl olmuştur...


7.  Kehanet  ( Keramet  - Alamet  )

7.ZUHURAT


______________________________________


Not : Kıymetli okurlar bu ZUHURATlar büyük alametler olduğu için yazdık. Küçüklerini yazmaya gerek duymadık.Commentaires


Diğer Yazılar

bottom of page